A co do drugiego bloga:
Jest on troszkę inny niż wszystkie FF, ale myślę że spodoba się nawet najwybredniejszym osobom x GRAVE'A OCZYWIŚCIE NIE ZAWIESZAM :D
Kochani, pojawił się już pierwszy rozdział Hangover'a, więc możecie go przeczytać i ocenić w komentarzu :)
Aaaaaa, i jeszcze.
JEŻELI MACIE JAKIEŚ SPEKULACJE, CO MOŻE STAĆ LIV I HARREMU, ZAPRASZAM NA PISANIE ICH NA TT POD #GravePL , CHCIAŁABYM JE CZYTAĆ NA BIEŻĄCO x
Kocham was x
Już nie mogę sie doczekać 25 x @Monia_Kowalczyk
OdpowiedzUsuń