sobota, 26 kwietnia 2014

Informacja a propo rozdziału, WAŻNE!

Kochani! Wiem, że rozdział miał być wczoraj, ale niestety, mam problem z internetem w komputerze i nie mogę go zbytnio dodać... przepraszam,  mam nadzieję,  że zrozumiecie i poczekacie trochę dłużej.  Teraz jestem na telefonie, a tu zbyt wiele nie zdziałam ☆★☆
JESZCZE RAZ BARDZO WAS PRZEPRASZAM ♡♥♡

4 komentarze:

  1. Nic się nie stało, poczekamy :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Nic się nie stało @_xoxanna

    OdpowiedzUsuń
  3. Okej. Bd musiala zyc dalej. :(((


    Trudno. Nie Twoja wina. Kocham <3<3<3

    OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K