Kochani! Wiem, że rozdział miał być wczoraj, ale niestety, mam problem z internetem w komputerze i nie mogę go zbytnio dodać... przepraszam, mam nadzieję, że zrozumiecie i poczekacie trochę dłużej. Teraz jestem na telefonie, a tu zbyt wiele nie zdziałam ☆★☆
JESZCZE RAZ BARDZO WAS PRZEPRASZAM ♡♥♡
Nic się nie stało, poczekamy :D
OdpowiedzUsuń:(
OdpowiedzUsuńNic się nie stało @_xoxanna
OdpowiedzUsuńOkej. Bd musiala zyc dalej. :(((
OdpowiedzUsuńTrudno. Nie Twoja wina. Kocham <3<3<3