Kochani. W związku z tym że aktualnie nie mam internetu w domu, rozdział pojawi się dopiero 3 czerwca. Tę notkę pisze ze szkoły, więc przepraszam że taka krótka.
na grave'a chętnie poczekam
Na to ff warto czekać
Jak kocha to poczeka c'nie? :)
na grave'a chętnie poczekam
OdpowiedzUsuńNa to ff warto czekać
OdpowiedzUsuńJak kocha to poczeka c'nie? :)
OdpowiedzUsuń